Chronobiane LP 1,9 mg Zobrazit větší

Melatonin Chronobiane LP 1,9 mg

PB25

Nový produkt

Chronobiane LP 1,9 mg je doplněk stravy ve formě tablet s prodlouženým uvolňováním na bázi melatoninu.

Více informací

Kč401.08 s DPH

Více informací

Chronobiane LP 1,9 mg


Chronobiane LP 1,9 mg je doplněk stravy ve formě tablet s prodlouženým uvolňováním na bázi melatoninu.

Jednou ze základních složek spánkového mechanismu je melatonin, hormon produkovaný přirozeně epifýzou ve tmě. Uvolněním melatoninu epifýza informuje mozek, že je tma a že je vhodná doba na spánek.

Syntéza melatoninu začíná za nepřítomnosti světla a vrcholí mezi 2 a 4 hodinou ranní, poté klesá ve druhé polovině noci, aby se připravila na bdělost. U některých lidí tato zpráva již nefunguje správně, což způsobuje potíže s usínáním nebo prodlužuje dobu spánku.

„Resynchronizace“ může být dosažena zvýšením hladiny melatoninu pomocí přípravku Chronobiane LP 1,9 mg, který obsahuje melatonin s prodlouženým uvolňováním, který pomáhá zkrátit dobu usínání a brání probuzení ze spánku.

Doporučeno k doplnění v případě:

• noční probuzení,

• potíže se spánkem.

 

PiLeJe

Groupe PiLeJe je francouzská společnost založená v roce 1991. PiLeJe nabízí pouze produkty přírodního původu v dávkách, které odpovídají denním potřebám lidského těla a vyznačují se optimální asimilací gastrointestinálního traktu.

Doplňky stravy

 

Složení: melatonin, bambusový prášek Bambusa arundinacea (extrakt), prášek baobabu Adansonia digitata (buničina), zahušťovadla: alginát sodný a zesítěná sodná sůl karboxymethylcelulózy, plniva: fosforečnany vápenaté a mikrokrystalická celulóza, protispékavé látky: hořečnaté soli mastných kyselin, barviva a jablka:, obsahuje citron a světlicový květ.

 

Obsah v doporučené denní dávce (1 tableta) : melatonin - 1,9 mg

 

Doporučený denní příjem: 

Vezměte 1 tabletu denně se sklenicí vody, pro nejlepší účinek užijte jednu hodinu před spaním.

 

Čistá hmotnost: 60 tablet

 

Skladování: Výrobek skladujte při pokojové teplotě, na suchém místě, mimo dosah malých dětí.

 

Upozornění: Nepřekračujte doporučené množství pro konzumaci během dne. Doplňky stravy nelze použít jako náhražku pestré stravy. Nedoporučuje se pro těhotné a / nebo kojící ženy a osoby s poruchami nálady, chování nebo osobnosti. V souvislosti s léčbou drog požádejte o radu svého lékaře nebo lékárníka.

 

 

 

Reviews