Chronobiane Immediat ve spreji Zobrazit větší

Chronobiane Immediat ve spreji

PB24

Nový produkt

Chronobiane Immédiat je doplněk stravy ve formě spreje na bázi melatoninu a extraktu z hlohu.

Více informací

Kč359.68 s DPH

Více informací

Chronobiane Immédiat

 

Chronobiane Immédiat je doplněk stravy ve formě spreje na bázi melatoninu a extraktu z hlohu. Melatonin pomáhá zkrátit čas potřebný k usnutí a zklidňuje účinky jet lag. Hloh chrání srdce, reguluje krevní tlak a doporučuje se také při stavech nadměrné dráždivosti, podrážděnosti nebo nespavosti. Díky sublingvální formě spreje je melatonin biologicky dostupnější a jeho působení rychlejší.

Doporučeno k doplnění v případě:

• potíže se spánkem,

• zmírnění účinků jet lag,

• noční probuzení, které vám pomůže usnout.

 

PiLeJe

Groupe PiLeJe je francouzská společnost založená v roce 1991. PiLeJe nabízí pouze produkty přírodního původu v dávkách, které odpovídají denním potřebám lidského těla a vyznačují se optimální asimilací gastrointestinálního traktu.

Doplňky stravy

 

Složení: melatonin, extrakt z hlohu Crataegus monogyna (vrcholy květenství), voda, glycerin, alkohol, konzervační látky: sorban draselný a benzoát sodný, regulátor kyselosti: kyselina citrónová.

 

Obsah v doporučené denní dávce (2 vstřiky) : melatonin - 1 mg

 

Doporučený denní příjem: 

Pokud máte potíže se zaspáním: 2 vstřiky. Příznivého účinku se dosáhne konzumací 1 mg melatoninu před spaním. Při dalším používání po dobu několika měsíců se doporučuje lékařská pomoc.

Únava způsobená časovým rozdílem: 1 až 2 nástřiky. Příznivého účinku se dosáhne konzumací alespoň 0,5 mg těsně před spaním v první den cesty a ve dnech následujících po příjezdu do cíle (4 až 8 dní).

Před použití dobře protřepejte.

 

Čistá hmotnost: 20 ml

 

Skladování: Výrobek skladujte při pokojové teplotě, na suchém místě, mimo dosah malých dětí.

 

Upozornění: Nepřekračujte doporučené množství pro konzumaci během dne. Doplňky stravy nelze použít jako náhražku pestré stravy. Přípravek není vhodný pro těhotné a kojící ženy, osoby trpící zánětlivými nebo autoimunitními chorobami, epileptiky, astmatiky a osoby s poruchami nálady, chování nebo osobnosti. V souvislosti s léčbou drog požádejte o radu svého lékaře nebo lékárníka

 

Reviews