Sleva! Kolagen Marine Amino Premium Zobrazit větší

Kolagen Marine Amino Premium

ZAR01

Nový produkt

Collagen Marine Amino Premium je vysoce kvalitní doplněk stravy obsahující ve svém složení koncentrovaný hydrolyzátový rybí protein M + ™, stejně jako extrakty z aceroly a kopřivy.

Více informací

Kč467.52 s DPH

-15%

Kč550.02 s DPH

Více informací

Collagen Marine Amino Premium je vysoce kvalitní doplněk stravy obsahující ve svém složení koncentrovaný hydrolyzátový rybí protein M + ™, stejně jako extrakty z aceroly a kopřivy.

Kolagen Marine Amino Premium podporuje regeneraci a správné fungování kloubů. Poskytuje pružnost šlach, podporuje regeneraci chrupavek a vazů. Kromě toho blahodárně působí na pokožku a vlasy, podporuje správné fungování imunitního systému a odkyselování a čištění organismu od toxinů.

Francouzský kolagen Protein M + ™ z rybí chrupavky obsahuje hydrolyzované proteiny (hlavně kolagen II) a polysacharidy (47-60% chondroitin sulfát a glukosamin). Je to dokonalá kombinace tří ingrediencí obsahujících 19 biologicky aktivních aminokyselin. Protein M + ™ je vyráběn společností Copalis Sea Solutions® v severní Francii s 50letými zkušenostmi s výrobou hydrolyzátů rybích bílkovin.

Extrakt z aceroly je nejbohatším zdrojem přírodního vitamínu C. Vitamin C získaný z extraktu z ovoce z aceroly podporuje správnou produkci kolagenu a jeho regeneraci. Kromě toho pozitivně ovlivňuje fungování nervového i imunitního systému. Acerola je také zdrojem silných antioxidantů a účinně napomáhá odkyselení lidského těla.

Extrakt z kopřivy podporuje vylučování škodlivých látek z těla.

Doplněk stravySložení: hydrolyzát rybího proteinu - Protein M + ™, hydroxypropylmethylcelulóza (vegetariánská tobolka), extrakt z ovoce acerola (Malpighia punicifolia L.) standardizovaný na 17% vitaminu C, extrakt z kopřivy 4: 1Doporučený denní příjem: konzumujte 2-4 kapsle denně.

Čistý obsah: 38 g - 60 tobolek

Skladování: Výrobek skladujte při pokojové teplotě, na suchém místě, mimo dosah malých dětí.

 
Upozornění: Nepoužívejte, pokud jste alergičtí na některou ze složek. Doplněk stravy nelze použít jako náhradu (náhradu) pestré stravy a zdravého životního stylu. Výrobek není určen pro těhotné a kojící děti a ženy. Výrobek není určen pro osoby potýkající se s onemocněním pohlavních orgánů.

Reviews