Acetyl L-karnitin (500 mg) 60 vegetariánských kapslí

MNN03

Nový produkt

L-karnitin je přírodní živina, která je derivátem vitaminu BT, je nezbytná pro správnou funkci nervového a svalového systému.

Více informací

Kč305.91 s DPH

Více informací

Alcar Acetyl L-karnitin


L-karnitin je přírodní živina, která je derivátem vitaminu BT, je nezbytná pro správnou funkci nervového a svalového systému. Acetyl-L-karnitin stimuluje buňky k produkci neurotransmiteru - dopaminu a zesiluje jeho aktivitu. Velmi důležitou funkcí L-karnitinu je pomoci transportovat mastné kyseliny do mitochondrií nebo energetických center našeho těla. Dalším důležitým aspektem aktivity L-karnitinu jsou jeho neuroprotektivní vlastnosti. Předpokládá se, že L-karnitin významně přispívá k ochraně nervových buněk, včetně mozkových buněk, před mnoha nepříznivými faktory.

 

Mind Nutrition Ltd.

Již více než devět let je Mind Nutrition v popředí vývoje účinných, přirozených nootropních zásobníků a doplňků ve Velké Británii. Nezávislé a akreditované laboratoře se používají k ověření všech našich přísad hodnocením čistoty, obsahu těžkých kovů a kontaminantů.

 

Doplněk stravy

 

Složení: Acetyl L-karnitin, pullulan (kapsle).

 

Tento produkt neobsahuje konzervační látky, droždí, lepek, škrob a laktózu. Bez přidané soli nebo cukru. Bez GMO.

 

Obsah v doporučené denní dávce (1 tobolka): Acetyl L-karnitin - 500 mg

 

Užívání: užívejte 1 tobolku (500mg) 1 - 3krát denně

 

Čistá hmotnost: 60 vegetariánských tobolek

  

Skladování: Skladujte při pokojové teplotě na suchém místě, mimo dosah malých dětí.

 

Upozornění: Nepřekračujte doporučené množství pro konzumaci během dne. Doplňky stravy nelze použít jako náhradu pestré stravy. Výrobek se nedoporučuje pro těhotné a kojící ženy.

 

 

Reviews