CV Formula 2 (100 ml)

LMM02

Nový produkt

Tinktura CV1 Formula je vysoce kvalitní doplněk stravy, který obsahuje macerát vyrobený ze směsi následujících bylin: Cordyceps sinensis, Angelica senensis, Rhodiola rosea a Astragalus membranaceus .

Více informací

Kč468.12

Více informací

Vzorec CV2

 

Tinktura CV1 Formula je vysoce kvalitní doplněk stravy, který obsahuje macerát vyrobený ze směsi následujících bylin: Cordyceps sinensis, Angelica senensis, Rhodiola   rosea a Astragalus membranaceus . Přípravek je součástí řady CV1 Formula, CV2 Formula, CV3 Formula. Přípravek se doporučuje pro posílení imunitního systému v období zvýšené virové infekce.


Lymeherbs

 
Doplněk stravy


Složení:   Cordyceps sinensis, kořen Angelica senensis, Rhodiola   kořen růžový, kořen Astragalus membranaceus , organický alkohol (50%), destilovaná voda.

Poměr suchá bylina / menstruace: 1: 5

100 ml tinktury bylo vyrobeno z 20 g suroviny.

Doporučený denní příjem:   Užívejte 22 kapek 3x denně.

Čistá hmotnost: 100 ml

Skladování: Výrobek skladujte při pokojové teplotě, na suchém místě, mimo dosah malých dětí.

Upozornění: Nepřekračujte doporučené množství pro konzumaci během dne. Doplňky stravy nelze použít jako náhradu pestré stravy. Výrobek se nedoporučuje pro těhotné a kojící ženy.

Reviews

rating 10
CV Formule 2 (100 ml)
Bonjour, \r\n\r\nJe recommande vivement les produits de \'Lymeherbs\'. La livraison était très rapide vers la France, et l\'emballage des produits était parfait. Cordialement, Thierry Gschwind